Набір м'яких спонжів для макіяжу - поєднання унікального матеріалу та оптимальної форми спонжів, що дозволяє економити засіб та час на макіяж. Різні форми спонжиків для макіяжу дозволяють якісно опрацювати важкодоступні ділянки.
Набір складається з 4 штук м'яких, як губка, спонж, які можна використовувати для легкого розтушування жіночої косметики - тіней і пудри, а також для нанесення тонального крему і сухого контурингу, демакіяжу, вмивання обличчя пінкою. При намоканні він збільшується вдвічі, що робить нанесення макіяжу ще більш оперативним і приємним.
Спеціальна вентиляційна система футляра коробки для спонж забезпечує належне зберігання без ризику утворення бактерій. Також бокс надійно захищає спонжі в дорозі, тому цей набір спонж з 4 шт завжди буде поряд з Вами.
Матеріал спонжу без запаху, гіпоалергенний, не вбирає багато засобу та дозовано віддає, дозволяє маскувати розширені пори та приховувати лущення.
- Ціна: 210 ₴